
Нагрівач для акваріумів до 150 літрів Ferplast Hydor BLUCLIMA 100W
831 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 66310017
Заглибний внутрішній нагрівач для акваріумів до 150 літрів і черепашників Ferplast Hydor BLUCLIMA 100W
Ferplast Hydor BLUCLIMA 100W — внутрішній, повністю заглибний нагрівач для акваріумів із прісною та морською водою, а також черепашників. Точний і надійний, він гарантує постійну температуру в акваріумі, легко кріпиться за допомогою фіксаторів на присоску (входять до комплекту).
Нагрівач Ferplast Hydor BLUCLIMA 100W являє собою скляну трубку завтовшки 2 мм із захистом від перегрівання. Для встановлення потрібної температури просто поверніть регулятор до потрібної позначки на шкалі, не виймаючи нагрівач з акваріума або фільтра. Зручний світлодіодний індикатор горить під час роботи нагрівача.
Нагрівач Ferplast Hydor BLUCLIMA 100W не вимагає спеціального догляду: просто періодично протирайте скло нагрівача для видалення солі.
Основні характеристики
- Внутрішній нагрівач для акваріумів і черепашників
- Підходить для повністю скляних резервуарів завдяки кріпильним затискачам із присосками, що додається.
- Повністю заглибний
- Термостійка товста скляна трубка
- Легке регулювання температури
- Світлодіодний індикатор ON/OFF
- Його можна використовувати в акваріумах від Hydor і вставляти в відповідний відсік для фільтрів, а також будь-яких інших прісноводних і морських акваріумах
- Простий в обслуговуванні
- Bluclima 100: потужність 100 W, діаметр 2,7 x довжина 26,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hydor |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 27 мм |
- Ціна: 831 ₴






