
Акваріумний набір AquaLighter BlackCube 30 літрів, із чорною задньою стінкою, 31х31х31 см, скло 4 мм
3 844 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7148
Акваріумний набір AquaLighter BlackCube 30 літрів, із чорною задньою стінкою, 31х31х31 см, скло 4 мм
AquaLighter BlackCube 30л – акваріумний набір, призначений для комфортного утримання риб та водних рослин, поєднуючи високу якість матеріалів, сучасні технології та стильний дизайн.
Задня стінка акваріума пофарбована в чорний колір, що створює глибину простору та підкреслює красу підводного світу.
Колірна температура світильника відповідає денному світлу, під ним акваріум виглядає природно, кольори риб та рослин стають яскравими та привабливими.
Високопродуктивний фільтр ефективно очищає воду, підтримуючи оптимальні умови для мешканців акваріума.
Покривне скло запобігає вистрибуванню риб та креветок з акваріума, зменшує випаровування води.
М'яка підкладка захищає меблі та днище акваріума, а також згладжує незначні нерівності місця встановлення.
Комплектація набору:
• Акваріум із високоякісного скла з чорною задньою стінкою
• Високопродуктивний фільтр
• LED світильник AquaLighter Nano+
• Покривне скло
• М'яка підкладка
Переваги:
• Висока якість збірки та точність форм
• Пряма гарантія від виробника 2 роки
• Довговічні світлодіоди – ресурс роботи до 50 000 годин
Основні параметри:
- Товщина скла: 4мм
- Висота: 31см
- Ширина: 31см
- Довжина: 31см
- Об'єм: 30л
- Потужність світильника: 5Вт
- Колірна температура світильника: 6500К
- Світловий потік світильника: 450Лм
- Швидкість потоку внутрішнього фільтра: 300 л/год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 30 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | скло |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 310 мм |
| Ширина акваріума | 310 мм |
| Висота акваріума | 310 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 844 ₴





