
Акваріумний набір AquaLighter BlackCube 20 літрів, із чорною задньою стінкою, 27х27х27 см, скло 4 мм
3 305 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7147
Акваріумний набір AquaLighter BlackCube 20 літрів, із чорною задньою стінкою, 27х27х27 см, скло 4 мм
AquaLighter BlackCube 20л – акваріумний набір, призначений для комфортного утримання риб та водних рослин, поєднуючи високу якість матеріалів, сучасні технології та стильний дизайн.
Задня стінка акваріума пофарбована в чорний колір, що створює глибину простору та підкреслює красу підводного світу.
Колірна температура світильника відповідає денному світлу, під ним акваріум виглядає природно, кольори риб та рослин стають яскравими та привабливими.
Високопродуктивний фільтр ефективно очищає воду, підтримуючи оптимальні умови для мешканців акваріума.
Покривне скло запобігає вистрибуванню риб та креветок з акваріума, зменшує випаровування води.
М'яка підкладка захищає меблі та днище акваріума, а також згладжує незначні нерівності місця встановлення.
Комплектація набору:
• Акваріум із високоякісного скла з чорною задньою стінкою
• Високопродуктивний фільтр
• LED світильник AquaLighter Nano
• Покривне скло
• М'яка підкладка
Переваги:
• Висока якість збірки та точність форм
• Пряма гарантія від виробника 2 роки
• Довговічні світлодіоди – ресурс роботи до 50 000 годин
Основні параметри:
- Товщина скла: 4мм
- Висота: 27см
- Ширина: 27см
- Довжина: 27см
- Об'єм: 20л
- Потужність світильника: 4,5Вт
- Колірна температура світильника: 6500К
- Світловий потік світильника: 400Лм
- Швидкість потоку внутрішнього фільтра: 200 л/год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 20 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | скло |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 270 мм |
| Ширина акваріума | 270 мм |
| Висота акваріума | 270 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 305 ₴




