
Безшумний компресор акваріумний Aquacraftsman USB для акваріумів до 100 л
350 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: YA-8221U
Акваріумний компресор Aquacraftsman USB - тихий і маленький компресор для акваріумів об'ємом до 100 л і живленням від USB.
Компресор – невіддільна частина обладнання при комплектації акваріума. Він насичує воду киснем, що дозволяє акваріумним мешканцям уникнути кисневого голодування. Аератор максимально простий у використанні, достатньо приєднати його до джерела живлення, і він одразу почне працювати.
Мінікомпресор Aquacraftsman з USB підключенням призначений для роботи від різних джерел живлення (джерело живлення в комплекті не постачається). Це може бути павербанк, USB роз'єм ноутбука, автомобіля або блок живлення з виходом USB. Чудово справляється при вимкненні електроенергії або перевезенні риби на далекі відстані.
Компресор виготовлений із міцного пластику, має якісну конструкцію.
Для запобігання потраплянню води по шлангу в компресор рекомендується використовувати зворотний клапан або встановлювати компресор вище рівня води.
Для підключення живлення мінікомпресор Aquacraftsman USB оснащений шнуром довжиною 85 см з роз'ємом USB.
Компресор має компактні розміри - 6,2 х 6,2 х 3 см. До компресора підключається стандартний шланг для подачі повітря - 4 мм х 6 мм.
Характеристики:
- Робоча напруга: 5 В.
- Потужність: 1,5 Вт.
- Швидкість потоку: 12 л/год.
- Для акваріуму об'ємом: до 100 л.
- Регулювання швидкості потоку: ні.
- Під шланг: 4/6 мм.
- Довжина кабелю USB: 85 см.
- Розмір (ДхШхВ): 6,2 х 6,2 х 3 см.
Комплектація: компресор – 1.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquacraftsman |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Продуктивність | 12 л/год |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 350 ₴
