
Акваріумний двоканальний міні компресор AQUA-TECH EcoLine White Mini USB Pump, до 150 л
350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AT-WMUPS
Акваріумний двоканальний міні-компресор AQUA-TECH White Mini USB Pump – тихий та маленький акваріумний компресор для акваріумів з об'ємом до 150 л та живленням від USB. Завдяки наявності двох окремих виходів компресор може використовуватися для насичення киснем двох різних акваріумів.
Компресор – невіддільна частина обладнання при комплектації акваріума. Він насичує воду киснем, що дозволяє акваріумним мешканцям уникнути кисневого голодування. Аератор максимально простий у використанні, достатньо приєднати його до джерела живлення, і він одразу почне працювати.
Мінікомпресор AQUA-TECH White Mini USB Pump із USB підключенням призначений для роботи від різних джерел живлення (джерело живлення в комплекті не постачається). Це може бути павербанк, USB роз'єм ноутбука, автомобіля або блок живлення з виходом USB. Чудово справляється при вимкненні електроенергії або перевезенні риби на далекі відстані.
Компресор виготовлений із міцного пластику, має якісну конструкцію.
Для запобігання потраплянню води по шлангу в компресор рекомендується використовувати зворотний клапан або встановлювати компресор вище рівня води.
Для підключення живлення міні компресор AQUA-TECH White Mini USB Pump оснащений шнуром довжиною 95 см з USB роз'ємом.
Компресор має компактні розміри – 8 см х 4 см х 5 см. До компресора підключається стандартний шланг для подачі повітря – 4 мм х 6 мм.
Характеристики:
- Робоча напруга: 5 В.
- Потужність: 1 Вт.
- Швидкість потоку: 2 л/хв.
- Для акваріуму об'ємом: до 150 л.
- Регулювання швидкості потоку: є, за допомогою зовнішнього краника.
- Під шланг: 4/6 мм.
- Довжина кабелю USB: 95 см.
- Колір: білий.
- Розмір (ДхШхВ): 8 х 5 х 4 см.
Комплектація: компресор – 1, шланг – 2, розпилювач – 2, регулятор потоку – 2.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AQUA-TECH |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Тип розпилювача | Точковий |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 350 ₴
