
Настільний акваріум - aGLASS ECO 54L
1 700 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 7164-54
Нові акваріуми серії aGLASS ECO призначені для створення мініатюрного підводного саду у зручному місці – на робочому столі, підвіконні, полиці.
Доступний і якісний акваріум серії aGLASS ECO може стати першим акваріумом для дитини, або прекрасною прикрасою робочого простору в кабінеті або офісі. Невеликі розміри акваріума відмінно підходять для утримання креветок і нано-рибок, наприклад, мікророзбори галактики, тетри Аманди, сомиків пігмеїв і подібних. Акваріум aGLASS ECO також може стати будинком для гарних рибок - півників або ж у ньому можна пробувати свої сили у створенні першого морського акваріума.
Незважаючи на невеликі розміри – можливостей для застосування акваріума aGLASS ECO дуже багато, потрібно лише виявити фантазію.
Акваріум aGLASS ECO має дуже привабливу ціну та високу якість виконання.
Настільний міні-акваріум aGLASS ECO - найвища якість акваріумів в економ-сегменті. Даний тип акваріумів підійде для покупців, які шукають гідну якість за доступною ціною, а також міні-акваріум чудово підійде для спеціальних установ (школа, дитячий садок та інше).
Для облаштування креветника або прісноводного/морського акваріума необхідні будуть фільтр та світильник. Для фільтрації до акваріума відмінно підійдуть Зовнішній фільтр UP-Aqua slim filter, D-SF-500 або Зовнішній фільтр UP-Aqua EX-120 .
Освітлювати маленький міні-акваріум aGLASS ECO необхідно також маленьким світильником. Для цього підійдуть такі світлодіодні (LED) світильники: Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X5 , Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X2-400 або Світлодіодний світильник для невеликих настільних міні акваріумів - LED FROK Nano P2-Mini .
Акваріум виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону.
Акваріум має класичні розміри: довжина – 500 мм; висота – 361 мм; ширина – 300 мм.
Об'єм акваріума - 54 л.
Товщина скла – 5 мм.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Якість виконання: відшліфовані та додатково поліровані фаски по всій довжині
- Кожен акваріум брендований
- Акуратна склеювання, що забезпечує витриману геометрію кожного окремого акваріума
- Виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону
- Скло без спотворення та повітряних бульбашок
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Настільний міні-акваріум - aGLASS ECO 54л
Пряма гарантія для покупця – 2 роки!
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Ні |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 500 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 362 мм |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴

