
Настільний міні-акваріум - aGLASS ECO 21L
1 045 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 2644-21
Нові акваріуми серії aGLASS ECO призначені для створення мініатюрного підводного саду у зручному місці – на робочому столі, підвіконні, полиці.
Доступний і якісний акваріум серії aGLASS ECO може стати першим акваріумом для дитини, або прекрасною прикрасою робочого простору в кабінеті або офісі. Невеликі розміри нано-акваріума відмінно підходять для тримання креветок і нано-рибок, наприклад, мікророзбори галактики, тетри Аманди, сомиків пігмеїв і подібних. Акваріум aGLASS ECO також може стати будинком для гарних рибок - півників або ж у ньому можна пробувати свої сили у створенні першого морського акваріума.
Незважаючи на невеликі розміри – можливостей для застосування нано-акваріума aGLASS ECO дуже багато, потрібно лише виявити фантазію.
Нано-акваріум aGLASS ECO має дуже привабливу ціну та високу якість виконання.
Нано-акваріум aGLASS ECO - найвища якість акваріумів в економ-сегменті. Даний тип акваріумів підійде для покупців, які шукають гідну якість за доступною ціною, а також нано-акваріум чудово підійде для спеціальних установ (школа, дитячий садок та інше).
Для облаштування креветника або прісноводного/морського акваріума необхідні будуть фільтр та світильник. Для фільтрації до нано-акваріуму чудово підійдуть Зовнішній фільтр-навісний UP-Aqua slim filter, D-SF-120 або Зовнішній акваріумний фільтр-водоспад AQUA-TECH Waterfall, HG-06 .
Освітлювати мініатюрний нано-акваріум aGLASS ECO необхідно також маленьким світильником. Для цього підійдуть такі світлодіодні (LED) світильники: AQUA-TECH LED5 , AQUA-TECH LED6 або Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X3 .
Акваріум виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону.
Акваріум має класичні розміри: довжина – 340 мм; висота - 326 мм; ширина – 190 мм.
Об'єм акваріума - 21 л.
Товщина скла – 4 мм.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Якість виконання: відшліфовані та додатково поліровані фаски по всій довжині
- Кожен акваріум брендований
- Акуратне склеювання, що забезпечує витриману геометрію кожного окремого акваріума
- Виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону
- Скло без спотворення та повітряних бульбашок
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Настільний нано-акваріум - aGLASS ECO 21л
Пряма гарантія для покупця – 2 роки!
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 21 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Ні |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 340 мм |
| Ширина акваріума | 190 мм |
| Висота акваріума | 326 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 045 ₴

