
Світлодіодний світильник для невеликих настільних міні акваріумів - LED FROK Nano P2-Pro
690 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: FROP2S
Новий світлодіодний світильник для невеликих настільних міні акваріумів – LED FROK Nano P2-Pro
FROK Nano P2-Pro, можливо, один із найкращих світлодіодних світильників для настільних міні акваріумів, що з'явилися на ринку за останні роки.
Світлодіодна матриця світильника FROK Nano P2-Pro містить 40 якісних світлодіодів колірної температури 6500 К (холодно-білого світіння) загальною потужністю 20 Вт. Світловий потік світлодіодного (LED) світильника FROK Nano P2-Pro – 2100 Лм, що дозволяє використовувати світлодіодний світильник в акваріумах різних типів: звичайний прісноводний акваріум із рослинами, акваскейп, псевдо морський акваріум тощо.
Для зручності використання на акваріумах із різною товщиною скла у світлодіодному (LED) світильнику LED FROK Nano P2-Pro використовується оновлена кліпса кріплення з регулювальними гвинтами.
Для керування освітленням використовується вимикач, встановлений на кабелі живлення. Для зручності використання світильник має довгий кабель живлення – 1,7 м.
У світильнику використовується гнучка ніжка, що дає можливість встановлювати його під необхідним кутом або для освітлення потрібних ділянок акваріума.
Для полегшення у виборі світлодіодного світильника, залежно від типу акваріума, можна використовувати наступні розрахунки:
якщо ви вибрали «легкі» у вмісті рослини, які не вимогливі до світла, їм буде достатньо 10-20 люмен на літр;
для акваріумів із «середніми» рослинами ми рекомендуємо 20-40 люмен на літр;
а для примхливих і найвибагливіших до кількості світла рослин в акваріумах-скейпах, голландських акваріумах і т.п. потрібно більше 40 люменів на літр.
Характеристики:
- Колірна температура: 6500 К
- Потужність: 20 Вт
- Світловий потік: 2100 Лм
- Розміри освітлювального модуля (ДxШxВ, см): 20 x 7 x 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 16 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 690 ₴





