
Обігрівач для акваріумів до 15 л - aHEATER MINI 10W
598 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7935
Обігрівач aHEATER MINI 10W - це автоматичний, повністю занурювальний обігрівач для використання в прісноводних та морських міні акваріумах, креветочниках і черепашниках обсягом до 15 літрів.
Переваги:
- ЕФЕКТИВНИЙ: Один із самих маленьких і потужних обігрівачів на ринку. Оновлений і надійний термоелемент
- НАДІЙНИЙ: Корпус обігрівача зроблений з надміцного полімеру, що робить aHEATER MINI вкрай стійким до ударів і різких змін температури. Ступінь захисту корпусу IPX7
- ДИЗАЙН: Мінімалістичний дизайн і надмалий розмір не псує зовнішній вигляд і оформлення акваріума. Не відволікає від спостереження пейзажу в акваріумі
- БЕЗПЕЧНИЙ: Оснащений функцією температурної захисту від перегріву. Високий рівень безпеки, захист від роботи без води. У разі перегріву додатковий захист відключить обігрівач. Після того, як обігрівач охолоне, він буде повернений в робочий стан.
Зручна індикація режиму роботи
Обігрівач оснащений вбудованим термостатом, який підтримує температуру 25 +/- 1 ° З, і світлодіодним індикатором режимів роботи. При досягненні температури води в акваріумі 25° С обігрівач автоматично вимикається (переходить в режим «ВКЛЮЧЕНО БЕЗ НАГРІВУ» - синє світіння індикатора).

Слід пам'ятати, що при використанні обігрівача aHEATER mini максимальна різниця між температурою води в акваріумі і температурою повітря в приміщенні не буде перевищувати 5° С!
Таблиця, яка дозволяє визначити, чи підходить обігрівач до конкретних умов.

Розміри:
- Довжина - 119 мм;
- Ширина - 26 мм;
- Товщина - 17 мм.
Пряма гарантія 2 роки від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 15 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Термін придатності | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 598 ₴


