
Обігрівач для акваріумів до 40 літрів HaiLang H-200/25
300 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: H-200/25
Обігрівач для акваріумів до 40 літрів HaiLang H-200/25
HaiLang H-200/25 - це автоматичний, занурювальний обігрівач-терморегулятор для використання в невеликих акваріумах, черепашниках об'ємом до 40 літрів.
Корпус из прочного стекла, автоматическая поддержка температуры, удобная индикация, защита от перегрева.
Обогреватель для аквариумов до 40 литров HaiLang H-200/25 прост в установке и эксплуатации. В обогревателе для аквариумов до 40 литров HaiLang H-200/25 установлен чувствительный регулятор температуры и устройство защиты от перегрева, используется высокопрочный нагревательный элемент, что обеспечивает равномерный и стабильный нагрев, а также длительный срок службы.
Обігрівач для акваріумів до 40 літрів HaiLang H-200/25 має двошарову водонепроникну захист, погружную конструкцію, може точно підтримувати задану температуру.
Основні характеристики:
- Потужність - 25W
- Довжина обігрівача - 20.5 см
- Довжина проводу - 80см
- Діапазон регулювання температури - 20°С - 34°C
Гарантія - 3 місяці від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 40 л |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
- Ціна: 300 ₴
