
Акваріумний набір для петушків та ін. дрібних видів риб — LumiSet 5 л
1 315 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7145
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріумний набір LumiSet 5L — це незвичайний акваріумний набір для акваріуміста-початківця! Унікальний акваріум зі світлонакопичувальними швами дасть змогу насолоджуватися незвичайним виглядом навіть після вимкнення світильника!
LumiSet — чудове рішення для утримання невибагливих рослин, креветок і риб, типу даніо-реріо, петушків, гуппі та створення флораріумів.
Основні переваги:
- Світиться в темряві!;
- Компактний;
- Надпрозоре скло.
До складу набору LumiSet 5L входять:
- Акваріум 17 х 17 х 17 см (об'єм — 5 л);
- Світлодіодний світильник AquaLighter PicoTablet;
- Покривне скло;
- Поліуретанова підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | Акваріум-куб |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 5 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 170 мм |
| Ширина акваріума | 170 мм |
| Висота акваріума | 170 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 315 ₴





