
Світлодіодний гнучкий світильник LED — Aqualighter Pico Soft white
517 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 876515
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний гнучкий LED світильник для круглих акваріумів — Aqualighter Pico Soft
Світлодіодний світильник із гнучким корпусом AquaLighter Pico Soft слугує для освітлення круглих акваріумів і флораріумів до 30 літрів, а також прямокутних акваріумів об'ємом до 10 літрів.
Як джерело освітлення у світильнику використовуються надяскраві світлодіоди OSRAM (Німеччина).
AquaLighter Pico Soft — найкраще рішення для утримання невимогливих рослин, креветок і риб, типу даніо-реріо, петушків та ін. в акваріумах малих обсягів, а також для освітлення флораріумів.
- Інноваційний. Другого світильника з таким гнучким корпусом у світі немає.
- Магнітне кріплення надійно фіксує світильник на стінках різної товщини.
- Універсальний. Гнучкий корпус дає змогу розмістити світильник на акваріумах будь-якої форми.
- Модний дизайн. Мінімалістичний силіконовий корпус світильника має стильний та приємний на дотик вигляд.
- Економічний. Споживає мало енергії.
- Живлення світильника походить від USB (перехідник до комплекту не входить)
Колір корпусу — білий
Пряма гарантія: 2 роки з дати продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 517 ₴


