
Акваріум з ультрапрозорого скла aGLASS Classic 180 L
4 290 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 0398
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріум aGLASS Classic 180 L
Акваріуми aGLASS Classic прямокутної класичної форми виготовлені із суперпрозорого скла, яке забезпечує максимальне світлопропускання та природне передавання кольору від об'єктів в акваріумі та не має характерного "зеленого" відтінку, властивого стандартному склу.
Акваріуми aGLASS Classic — це гарне скло, оброблені крайки й акуратні шви.
Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви найтонші та дуже акуратні. Крайки відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45°.
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
Гарантия на швы 24 месяца.
Акваріум комплектується поліуретановою підкладкою для безпечного встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | не передбачена |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Об'єм акваріума | 180 л |
| Довжина акваріума | 900 мм |
| Ширина акваріума | 450 мм |
| Висота акваріума | 450 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 290 ₴


