
Настільний міні акваріум — AQUA-TECH ELLIPTIC
1 512 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: AT-ELLIPTIC
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний міні акваріум — AQUA-TECH ELLIPTIC
Настільний міні акваріум являє собою невелику акрилову ємність, у яку вбудований донний фільтр, світильник; є функції: годинник, календар та інші.
Для замовлення настільний міні акваріум доступний у двох кольорах: чорному й білому.
Комплектація
- Настільний мінікомарон
- Світлодіодний (LED) світильник
- Фільтр
- Декорація — рослина
- Декорація — каміння
- USB-шнур живлення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Так |
| Обігрівач | Ні |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Об'єм акваріума | 3 л |
| Довжина акваріума | 250 мм |
| Ширина акваріума | 120 мм |
| Висота акваріума | 120 мм |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AQUA-TECH |
| Вигляд акваріума | Настільний акваріум |
| Основні атрибути | |
| Тип | Світильник |
- Ціна: 1 512 ₴





