
Акваріумний комплект Pico Set 5 літрів
2 017 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7141
Акваріумний комплект Pico Set 5 літрів
Цей набір чудово підходить для утримання нескладних видів рослин, креветок, дрібних видів риб, а також петушків.
Такий об'єм акваріума дуже зручний, оскільки практично немає обмежень до місця його встановлення.
До складу набору входить:
Акваріум DAQUARIUM з надпрозорого скла об'ємом 5 літрів
Надпрозоре скло, акуратні шви з прозорого силікону, ідеально оброблені крайки (відшліфовані, відполіровані, фаска під кутом 45°) роблять акваріум витвором мистецтва! Цей акваріум нікого не залишить байдужим!
Акваріум комплектується покривним склом і підкладкою для безпечного встановлення. Покривне скло слугує для запобігання вистрибуванню риб і креветок з акваріума, зменшує випаровування води. Поліуретанова підкладка згладжує невеликі нерівності місця встановлення.
Скло завтовшки 3 мм. Розмір акваріума 170х170х170 мм.
Акваріумний світильник AquaLighter Pico
Чорний витончений LED світильник — справжня прикраса акваріума! Він спеціально розроблений для акваріумів до 10 літрів і якнайкраще підходить для 5-літрового акваріума.
Потужність і спектр світла достатні для того, щоб містити найпоширеніші невибагливі акваріумні рослини.
Колірна температура відповідає денному світлу, під ним акваріум має природний вигляд, кольори риб і рослин стають яскравими та привабливими.
Переваги світильника AquaLighter Pico
- Ультрасучасний і ультратонкий дизайн
- Низький рівень споживання енергії, приголомшливий зовнішній вигляд
- Покриття Soft touch — тактильні відчуття, як від продукту преміумкласу
- Універсальне кріплення дає змогу закріпити світильник на прямокутний акваріум із товщиною скла до 12 мм.
- Використовуються надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів OSRAM (Німеччина), холодно-білі, з колірною температурою 5000-7000К
- Спектр підібраний з урахуванням вимог більшості невибагливих рослин
- Колірна температура найбільш вигідно посилює кольори риб і рослин, роблячи акваріум чарівним
- Високий рівень безпеки. Короткочасне занурення у воду не призведе до ураження електричним струмом. Поживна напруга 5 В
- Живлення здійснюється за допомогою блока живлення через USB, це робить його ще універсальнішим
- 3D-ефект візуально робить піко-акваріум набагато більшим, ніж він є насправді. Невелике природне хвилювання води під світильником AquaLighter Pico створюють ефект руху на поверхні рослин і декорацій, що візуально збільшує об'єм акваріума. Це вражає!
Внутрішній фільтр
Фільтр достаточний для такого об'єму та чудово справляється з основною функцією в такому акваріумі — механічною фільтрацією води.
Пряма гарантія 36 місяців на шви акваріума та 24 місяці на обладнання від дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Об'єм акваріума | 5 л |
| Довжина акваріума | 170 мм |
| Ширина акваріума | 170 мм |
| Висота акваріума | 170 мм |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | Настільний акваріум |
| Тип | Світильник |
- Ціна: 2 017 ₴





