
Компресор aPUMP
592 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7914
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор aPUMP
aPUMP — акваріумний компресор для акваріумів об'ємом до 100 л. Призначений для постачання акваріумної води найнеобхіднішим і життєво важливим елементом — киснем.
Акваріумний компресор aPUMP є на цей момент найменшим і безшумним компресором у світі. Тиск повітряного потоку, створюваний компресором alPUMP, дає змогу використовувати його для акваріумів із висотою водного стовпа до 80 см!
Застосування запатентованої технології з використанням п'єзоелектричної мембрани та високоточної повітряної камери дало змогу досягти небувало низького рівня шуму — менш ніж 35 дБ.
Технічні характеристики:
- Повітряний компресор для акваріумів об'ємом до 100 літрів.
- Робоча напруга: АС 220В.
- Потужність: 1.5Вт
- Рівень шуму: <35 дБ
- Розмір: 90.7×52.5×29.1мм
- Вага: 28.5г
Пряма гарантія від виробника — 1 рік із дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 52.5 мм |
| Ширина | 29.1 мм |
| Висота | 90.7 мм |
- Ціна: 592 ₴

