
Акваріум з ультрапрозорого скла aGLASS Classic 17 L
1 193 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 0393
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріум aGLASS Classic 17 L
aGLASS — серія акваріумів із суперпрозорого скла завтовшки 5 мм. Не мають характерного «зеленого» відтінку стандартних скел. Скло акваріумів aGLASS забезпечує максимальне світлопропускання та природне кольоропередавання від об'єктів в акваріумі.
aGLASS представляє найпопулярніші розміри хмарочосів до 60 л. Торці скла мають фаску завширшки не більш ніж 0,6 мм за кутом 45*, відполіровані та відшліфовані. Бездоганна якість клеєння, мінімальна товщина швів і ультрапрозорий силікон — гарантія якості aGLASS!
Об'єм 17 літрів.
Розмір акваріума 310х215х260 мм.
До комплекту акваріума aGLASS Nano 17 L входить покривне скло та поліуретанова підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | не передбачена |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Об'єм акваріума | 17 л |
| Довжина акваріума | 310 мм |
| Ширина акваріума | 215 мм |
| Висота акваріума | 260 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 193 ₴


