
Обігрівач для акваріумів до 375 літрів HaiLang H-200/300
476 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: H-200/300
Обігрівач для акваріумів до 375 літрів HaiLang H-200/300
HaiLang H-200/300 - це автоматичний, занурювальний обігрівач-терморегулятор для використання в акваріумах об'ємом до 375 літрів.
Корпус із міцного скла, автоматична підтримка температури, зручна індикація, захист від перегріву.
Обігрівач для акваріумів до 375 літрів HaiLang H-200/300 простий у встановленні та експлуатації. В обігрівачі для акваріумів до 375 літрів HaiLang H-200/300 встановлено чутливий регулятор температури та пристрій захисту від перегріву, використовується високоміцний нагрівальний елемент, що забезпечує рівномірне та стабільне нагрівання, а також тривалий термін служби.
Обігрівач для акваріумів до 375 літрів HaiLang H-200/300 має двошаровий водонепроникний захист, занурювальну конструкцію, може точно підтримувати задану температуру.
Основні характеристики:
- Потужність - 300W
- Довжина обігрівача – 30.5см
- Довжина дроту – 80см
- Діапазон регулювання температури - 20° С - 34° C
Гарантія - 3 місяці від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 375 л |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 305 мм |
- Ціна: 476 ₴
