
Нагрівач для акваріумів до 15 літрів aHEATER mini
265 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 7933
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівач для акваріумів до 15 літрів aHEATER mini
aHEATER mini — це автоматичний, повністю заглибний нагрівач для використання в прісноводних і морських акваріумах, черепашниках об'ємом до 15 літрів. Небиткий корпус, автоматична підтримка температури 25 +/- 1 °C, зручна індикація, захист від роботи "у суху"
- Корпус із надміцного полімеру: стійкий до ударів і різкої зміни температури
- Автоматичне підтримання температури води на рівні 25±1 °C: це стандартна температура для утримання більшості видів тропічних риб, креветок та ін.
- Високий ступінь безпеки, захист від роботи поза водою. У разі перегрівання додатковий захист вимкне нагрівач. Після того, як нагрівач охолоне, він буде повернений у робоче положення
- Жодних налаштувань: розпакував, встановив, ввімкнув — працює!
- Зручний світлодіодний індикатор режиму роботи
- Мінімалістичний дизайн робить нагрівач практично "невидимимим" в акваріумі.
Зручна індикація режиму роботи
Треба пам'ятати, що під час використання нагрівача aHEATER mini максимальна різниця між температурою води в акваріумі та температурою повітря в приміщенні не перевищуватиме 5 °C!
Пряма гарантія - 2 роки від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 15 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 265 ₴
