
Зовнішній навісний акваріумний фільтр-водоспад + скімер Jeneca XP-09
575 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: XP-09
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр Jeneca XP-09 – це навісний каскадний фільтр, призначений для акваріумів об'ємом до 70 літрів. Завдяки своїй конструкції типу "водоспад", він ефективно очищає та аерує воду, створюючи сприятливі умови для мешканців акваріума.
Технічні характеристики:
- Потужність: 3,5 Вт.
- Продуктивність: 200 літрів на годину.
- Об'єм акваріума: до 70 літрів.
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц.
- Розміри: 181 х 51 х 152 мм ( довжина в зібраному вигляді з трубками 38 см ).
Особливості:
- Регульований потік води: дозволяє налаштувати оптимальну циркуляцію залежно від потреб акваріума.
- Скімер: ефективно видаляє плівку з поверхні води, покращуючи газообмін та підтримуючи чистоту.
- Фільтрація: забезпечує механічне та біологічне очищення води за допомогою 2-х змінних фільтруючих картриджів.
- Простота встановлення та обслуговування: фільтр легко встановлюється та обслуговується, не вимагаючи спеціальних навичок - достатньо додати воду та підключити фільтр до мережі.
Jeneca XP-09 підходить для використання як у прісноводних, так і в морських акваріумах, забезпечуючи ефективну фільтрацію та аерацію води.
Для зовнішнього акваріумного навісного фільтра-водоспаду зі скімером Jeneca XP-09 підходять змінні фільтрувальні вкладиші з активованим вугіллям - Jeneca GLB-01. Рекомендується замінювати фільтрувальні вкладки кожні 3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeneca |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навісний фільтр |
| Потужність | 3.5 Вт |
| Продуктивність | 200 л/год |
| Об'єм акваріума | 70 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 152 мм |
- Ціна: 575 ₴


