
Настільний міні-акваріум - aGLASS ECO 35L
953 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 7164-35
Нові акваріуми серії aGLASS ECO призначені для створення мініатюрного підводного саду у зручному місці – на робочому столі, підвіконні, полиці.
Доступний і якісний акваріум серії aGLASS ECO може стати першим акваріумом для дитини, або прекрасною прикрасою робочого простору в кабінеті або офісі. Невеликі розміри нано-акваріума відмінно підходять для утримання креветок і нано-рибок, наприклад, мікророзбори галактики, тетри Аманди, сомиків пігмеїв і подібних. Акваріум aGLASS ECO також може стати будинком для гарних рибок - півників або ж у ньому можна пробувати свої сили у створенні першого морського акваріума.
Незважаючи на невеликі розміри – можливостей для застосування акваріума aGLASS ECO дуже багато, потрібно лише виявити фантазію.
Нано-акваріум aGLASS ECO має дуже привабливу ціну та високу якість виконання.
Нано-акваріум aGLASS ECO - найвища якість акваріумів в економ-сегменті. Даний тип акваріумів підійде для покупців, які шукають гідну якість за доступною ціною, а також нано-акваріум чудово підійде для спеціальних установ (школа, дитячий садок та інше).
Для облаштування креветника або прісноводного/морського акваріума необхідні будуть фільтр та світильник. Для фільтрації до нано-акваріума відмінно підійдуть Зовнішній акваріумний фільтр-водоспад + скіммер Marine Blue, MB-701A або Зовнішній акваріумний фільтр-водоспад AQUA-TECH Waterfall, HG-06 .
Освітлювати мініатюрний нано-акваріум aGLASS ECO необхідно також маленьким світильником. Для цього підійдуть такі світлодіодні (LED) світильники: Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X5-M, AQUA-TECH LED6 або Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X2-200.
Акваріум виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону.
Акваріум має класичні розміри: довжина – 426 мм; висота – 346 мм; ширина – 240 мм.
Об'єм акваріума - 35 л.
Товщина скла – 5 мм.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Якість виконання: відшліфовані та додатково поліровані фаски по всій довжині
- Кожен акваріум брендований
- Акуратна склеювання, що забезпечує витриману геометрію кожного окремого акваріума
- Виготовлений із стандартного скла з використанням чорного силікону
- Скло без спотворення та повітряних бульбашок
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Настільний нано-акваріум - aGLASS ECO 35л
Пряма гарантія для покупця – 2 роки!
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 35 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Ні |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 426 мм |
| Ширина акваріума | 240 мм |
| Висота акваріума | 346 мм |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 953 ₴

