
Безшумний акваріумний компресор aPUMP USB для акваріумів до 100 л
839 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7910
Акваріумний компресор aPUMP USB - продовження лінійки самих тихих і маленьких акваріумних компресорів у світі. Він має зручний елемент живлення – USB-кабель, що дає більшу варіативність у підключенні. Ви зможете розмістити улюблений акваріум, де захочете, не турбуючись, що обладнання видаватиме шум.
Його діаметр становить лише 52 мм. Компресор створює достатній тиск повітряного потоку навіть для акваріумів з висотою водяного стовпа до 80 див. Компресор підходить для збагачення води киснем в акваріумах об'ємом до 100 літрів.
Переваги:
• Готовий комплект, який включає необхідні елементи для запуску: силіконовий м'який шланг (1,5 м) з розпилювачем, адаптер живлення та кабель USB;
• Легкість підключення завдяки використанню кабелю USB. Він дозволяє переміщати акваріум у зручне для вас місце та використовувати з будь-яким доступним блоком живлення 5 В через USB-вихід;
• Час безперервної роботи від power bank (10000 мАг): >25 годин;
• Пряма гарантія від виробника – 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Компресор |
| Тип розпилювача | Точковий |
| Напруга | 5 В |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 839 ₴






