
Настільний нано-акваріум — aGLASS ECO 15L
798 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7163-15
Нові акваріуми серії aGLASS ECO призначені для створення мініатюрного підводного саду в зручному місці — на робочому столі, підвіконні, полиці.
Доступний і якісний акваріум серії aGLASS ECO може стати першим акваріумом для дитини або ж чудовою прикрасою робочого простору в кабінеті або офісі. Невеликі розміри наноакваріуму чудово підходять для утримання креветок і нанопристрій, наприклад мікророзбори галактики, тетри Аманди, соміків пігмеїв і подібних. Акваріум aGLASS ECO також може стати домом для красивих рибок-петушок або ж у ньому можна пробувати свої сили в створенні першого морського акваріума.
Попри невеликі розміри — можливостей для застосування наноакваріуму aGLASS ECO дуже багато, потрібно лише проявити фантазію.
Наноакваріум aGLASS ECO має дуже привабливу ціну і висока якість виготовлення.
Наноакваріум aGLASS ECO — найвища якість акваріумів в ощадному сегменті. Цей тип акваріумів підійде для покупців, які шукають гідну якість за доступною ціною, а також наноакваріум прекрасно підійде для спеціальних установ (школа, дитячий садок та інше).
Для облаштування креветочника або прісноводного/морського акваріума необхідні будуть фільтр і світильник. Для фільтрації до наноакваріуму чудово підійдуть Зовнішній навісний фільтр UP-Aqua slim filter, D-SF-120 або Зовнішній навісний акваріумний фільтр-водоспад AQUA-TECH Waterfall, HG-06.
Освітлювати мініатюрний наноакваріум aGLASS ECO потрібно також невеликим світильником. Для цього підійдуть такі світлодіодні (LED) світильники: AQUA-TECH LED5, AQUA-TECH LED6 або Світлодіодний акваріумний світильник AST LED, X3.
Акваріум виготовлений зі стандартного скла з використанням чорного силікону.
Акваріум має класичні розміри: довжина — 350 мм; висота — 238 мм; ширина — 182 мм.
Об'єм акваріума — 15 л.
Товщина скла — 4 мм.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:
- Якість виготовлення: відшліфовані та додатково поліровані фаски по всій довжині
- Кожен акваріум брендований
- Акуратна склейка, що забезпечує витриману геометрію кожного окремого акваріума
- Виготовлений зі стандартного скла з використанням чорного силікону
- Скло без спотворення та повітряних бульбашок
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Настільний наноакваріум — aGLASS ECO 15 л
Пряма гарантія для покупця — 2 роки!
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 15 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Ні |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 350 мм |
| Ширина акваріума | 182 мм |
| Висота акваріума | 238 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴

