
Сенсорний LED світильник для прісноводних акваріумів до 35 л — AquaLighter Nano Touch
1 057 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 8758
Сенсорний LED світильник для прісноводних акваріумів до 35 л — AquaLighter Nano Touch
LED світильник AquaLighter Nano Touch з функцією димування (регулювання яскравості) для прісноводних акваріумів обсягом до 35 литров.
6 рівнів яскравості світильника змінюються завдяки сенсорним кнопкам на корпусі AquaLighter Nano Touch. У світильнику передбачена можливість роботи з зовнішнім таймером увімкнення/вимкнення. Під час спрацьовування таймера користувацькі параметри рівня яскравості світильника зберігаються.
Як джерела світла в світильнику AquaLighter Nano Touch використовуються надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів фірми OSRAM (Німеччина) з колірною температурою 6500К.
Світлодіоди з високим індексом кольоропередавання (CRI>85) створюють вірогідну природну картину освітлення в акваріумі — ваші рослини та риби мають природний вигляд.
Унікальний мінімалістичний дизайн LED світильника AquaLighter Nano Touch не відвертає уваги від спостереження пейзажу вашого акваріума.
Інтенсивність світіння

Основні переваги
- Ультрасучасний революційний світильник: низьке енергоспоживання, висока ефективність, приголомшливий зовнішній вигляд
- Надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів OSRAM (Німеччина) підібрані з урахуванням потреб поширених не дуже вимогливих прісноводних рослин. Кольори риб і рослин мають максимально яскравий вигляд, наскільки це можливо досягти від НАНО світильника
- Кріплення дає змогу встановлювати світильник на акваріуми завтовшки скла до 5 мм.
- Високий ступінь надійності та безпеки: живлення світильника відбувається за допомогою драйвера струму, напруга 12 В. Світильник захищений від роботи в агресивному вологому середовищі. Попадання світильника у воду не призведе до ураження електричним струмом.
- Тривалість роботи до 50000 годин, низька споживана потужність
- 3D-ефект візуально збільшує обсяг акваріума
- 6 рівнів яскравості, дають змогу створювати світлову картину, що імітує природну освітленість упродовж доби
Пряма гарантія 1 рік від дати продажу.
Aqualighter — акваріум оживає!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 1 057 ₴




