
Світлодіодний LED світильник із гнучким корпусом для акваріумів — AquaLighter NanoSoft yellow
721 ₴
+380 (73) 288-52-01
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 87668
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний LED світильник із гнучким корпусом для прісноводних акваріумів — AquaLighter NanoSoft yellow
Світлодіодний світильник із гнучким корпусом AquaLighter NanoSoft слугує для освітлення круглих акваріумів до 30 літрів, а також квадратних акваріумів об'ємом до 20 літрів.
Як джерело освітлення у світильнику використовуються надяскраві світлодіоди OSRAM (Німеччина).
AquaLighter NanoSoft — найкраще рішення для утримання невимогливих рослин, креветок і риб, типу даніо-реріо, петушків та ін. в акваріумах малих і середніх об'ємів, а також для освітлення флораріумів.
Переваги:
- Модний дизайн. Мінімалістичний силіконовий корпус світильника має стильний та приємний на дотик вигляд.
- Універсальний. Гнучкий корпус дає змогу розмістити світильник на акваріумах будь-якої форми.
- Інноваційний. Магнітне кріплення надійно фіксує світильник на стінках різної товщини.
Живлення світильника походить від USB (перехідник до комплекту не входить)
Пряма гарантія 2 роки з дати продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 5500 К |
| Максимальна колірна температура | 5500 К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 721 ₴



