
Світлодіодний світильник для піко-акваріумів до 10 л — LED AquaLighter Pico white
462 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Немає в наявності
- Код: 8770
AquaLighter Pico white
Світлодіодний світильник AquaLighter Pico призначений для прісноводних акваріумів об'ємом до 10 літрів.
Білий, стильний, витончений LED світильник AquaLighter Pico — справжня прикраса акваріума!
Світильник дуже простий у встановленні та використанні, має достатню потужність і спектр світла для утримання більшості невибагливих видів акваріумних рослин.
Найкраще рішення для утримання креветок і дрібних видів риб, як-от "келліфіш", мікророзбір "Галактика", петвушків та ін. в акваріумах надмалих обсягів.
Колірна температура відповідає денному світлу, під ним акваріум має природний вигляд, кольори риб і рослин стають яскравими та привабливими.
Як джерела світла в світильнику AquaLighter Pico використовуються світлодіоди OSRAM (Німеччина):
- OSRAM Duris E5 Cool White холодно-білі світлодіоди з колірною температурою 5000-7000 К
Живлення світильника AquaLighter Pico можливо від USB-порту (комп'ютера, ноутбука...) або адаптера живлення 100-240 В, який входить до комплекту світильника.
Світлодіодний світильник AquaLighter Pico встановлюється на акваріуми з товщиною скла до 10 мм.
Рекомендуємо використовувати світильник AquaLighter Pico разом із настільним акваріумом DAQUARIUM.
Один з оригінальних прикладів оформлення акваріума можете побачити тут:http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?showtopic=54077&hl=Craspedacusta+sowerbyi
Переваги світильника
- Ультрасучасний і ультратонкий дизайн
- Низьке енергоспоживання, висока ефективність, приголомшливий зовнішній вигляд
- Покриття Soft touch
- Універсальне кріплення дає змогу закріпити світильник на прямокутний акваріум із товщиною скла до 10 мм.
- Використовуються надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів OSRAM (Німеччина), холодно-білі, з колірною температурою 5000-7000К
- Спектр підібраний з урахуванням вимог більшості невибагливих рослин
- Колірна температура найбільш вигідно посилює кольори риб і рослин, роблячи акваріум чарівним
- Високий рівень безпеки. Поживна напруга 5 В
- Живлення здійснюється за допомогою блока живлення через USB, це робить його ще універсальнішим
- 3D-ефект візуально робить піко-акваріум набагато більшим, ніж він є насправді. Невелике природне хвилювання води під світильником AquaLighter Pico створюють ефект руху на поверхні рослин і декорацій, що візуально збільшує об'єм акваріума. Це вражає!
Пряма гарантія 1 рік від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 1.7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 650 К |
| Максимальна колірна температура | 650 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 462 ₴



