
Акваріумний комплект морський — Nano Marine Set 15 літрів
4 024 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: 7143
Акваріумний комплект морський Nano Marine Set 15 литров
Акваріумний комплект для офісу та дому. Ідеально підходить для утримання маленьких морських риб, креветок і крабів, морських равликів, м'яких і LPS коралів, а також для оформлення акваріума в стилі "псевдоморі".
Nano Marine Set робить доступною мрію про морський акваріум!
Акваріум aGLASS об'ємом 15 літрів зроблений із надпрозорого скла, що робить тонший грань між зовнішнім і внутрішнім світом. Ідеальна геометрія, найтонші шви, поліровані крайки — найвища якість гармонує з внутрішнім оформленням і ніщо не відвертає увагу від споглядання.
Покривне скло перешкоджає зайвому випаровуванню води та вистрибуванню акваріумної риби або креветок з акваріума. Підкладка захищає меблі та дно акваріумів, згладжує нерівності місця встановлення.
Інноваційний LED світильник Aqualighter Nano Marine втілює в собі найсучасніші досягнення в зоні акваріумного освітлення. Надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів компанії OSRAM (Німеччина) удвічі яскравіші за звичайні люмінесцентні лампи, водночас споживають менше електроенергії, а термін експлуатації перевищує 10 років. Потужність і спектр світла підібрані з урахуванням потреб морських тварин, включно з найвимогливішими.
- Ультрасучасний революційний світильник: низьке енергоспоживання, висока ефективність, приголомшливий зовнішній вигляд
- Спеціальне покриття Soft touch
- Вперше у світі застосовані унікальні керамічні радіатори охолодження на моделі для морських акваріумів: ефективно охолоджують, водночас є частиною органічного дизайну
- Використовується 5 видів світлодіодів в одному світильнику. Це найбагатший набір світлодіодів для такого типу морських світильників у світі. Спектр світла AquaLighter Nano дуже близький до спектра світла найкращих МГ ламп
- Надяскраві світлодіоди одного зі світових лідерів OSRAM (Німеччина) підібрані з урахуванням потреб найвимогливіших морських тварин. Кольори риб і коралів мають максимально яскравий вигляд, наскільки це можливо досягти від НАНО світильника
- Кріплення дає змогу встановлювати світильник на акваріуми завтовшки скла до 6 мм.
- Високий ступінь безпеки: живлення світильника здійснюється за допомогою драйвера струму, напруга 12 В. Короткочасне занурення у воду не призведе до пошкодження світильника або ураження електричним струмом
- Тривалість роботи до 50000 годин, низька споживана потужність
- 3D-ефект візуально робить акваріум набагато більшим, ніж він є насправді. Невелике природне хвилювання води під світильником AquaLighter Nano створюють ефект руху на поверхні коралів і декорацій, що візуально збільшує об'єм акваріума. Це вражає!
Фільтр
Набір комплектується ефективним зовнішнім фільтром, який чудово справляється з механічним і біологічним очищенням води, роблячи її кришталево чистою.
Акваріумний набір Nano Marine Set завдяки своєму мінімалістичному дизайну та ретельно опрацьованим деталям легко та гармонійно впишеться в будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр.
Комплектація:
- акваріум 15л
- покривне скло
- підкладка
- LED світильник Aqualighter Nano Marine
- фільтр
Пряма гарантія 2 роки від дати продажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | не передбачена |
| Підставка | Так |
| Зовнішній фільтр | 1 шт. |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Об'єм акваріума | 15 л |
| Довжина акваріума | 250 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 250 мм |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | Настільний акваріум |
| Тип | Світильник |
- Ціна: 4 024 ₴






