
Обігрівач для акваріумів до 60 літрів HaiLang H-200/50
330 ₴
- +380 (66) 288-52-01
- +380 (67) 288-52-00
- Готово до відправки
- Код: H-200/50
Обігрівач для акваріумів до 60 літрів HaiLang H-200/50
HaiLang H-200/50 - це автоматичний, занурювальний обігрівач-терморегулятор для використання в невеликих акваріумах, черепашниках обсягом до 60 літрів.
Корпус із міцного скла, автоматична підтримка температури, зручна індикація, захист від перегріву.
Обігрівач для акваріумів до 60 літрів HaiLang H-200/50 простий у встановленні та експлуатації. В обігрівачі для акваріумів до 60 літрів HaiLang H-200/50 встановлений чутливий регулятор температури та пристрій захисту від перегріву, використовується високоміцний нагрівальний елемент, що забезпечує рівномірний та стабільний нагрівання, а також тривалий термін служби.
Обігрівач для акваріумів до 60 літрів HaiLang H-200/50 має двошаровий водонепроникний захист, занурювальну конструкцію, може точно підтримувати задану температуру.
Основні характеристики:
- Потужність - 50W
- Довжина обігрівача – 20.5см
- Довжина дроту – 80см
- Діапазон регулювання температури - 20° С - 34° C
Гарантія - 3 місяці від дати продажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 205 мм |
- Ціна: 330 ₴
